Форум «Взаємодія поліції та населення»

В смт. Сартана 25 жовтня 2019 року відбувся Форум «Взаємодія поліція та населення». Організатором виступила громадська організація «Колегіум Анни Ярославни Схід», партнери Головне управління Національної поліції в Донецькій області, ГО «Агенція розвитку Сартанської громади», Донецький юридичний інститут МВС України. Форум проходив в межах проекту «Спільно», проект реалізовано в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу та урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

В роботі форуму взяли участь 75 офіційних делегатів від міської влади, Головного  управління Національної поліції України, Управління патрульної поліції, вищих навчальних закладів м. Маріуполя, громадських організацій, молодіжних клубів, курсанти ДЮІ МВС України.

У Форумі також взяли участь професорсько – викладацький склад (старший викладач кафедри фізичного виховання Якушевський Валентин Олександрович) Медичного факультету № 3 міста Маріуполя (Декан, кандидат медичних наук, доцент Розенко О.В.).

Учасники Форуму «Взаємодія поліції та населення» дійшли згоди, що заходи, проведені в межах проекту «Спільно» – це перші кроки на шляху впрвадження концепції «Community policing» на території майбутньої Сартанської ОТГ.

Одним з головних  висновків стало те, що для ефективної взаємодії необхідна якісна комунікація  та особисте спілкування представників поліції та громади, і не лише у випадках, коли трапляються злочини.

В кінці роботи Форуму професорсько – викладацький склад Медичного факультету № 3 додав пропозиції до проекту резолюції Форуму «Взаємодія поліції та населення»

Переконані, що реалізація пропозицій  сприятиме розвитку співпраці та вирішенню питань, що стосуються безпеки та громадського порядку, обміну досвідом у заходах комунікації поліції та населення.