Дебют першокурсника

30 вересня у ПК “Молодіжному” відбулася справжнісінька “Подорож у часі”. Саме з цією надзвичайною пригодою дебютували першокурсники 2019 року.
Почалося все дуже несподівано. На сцену вийшов Якушевський Валентин Олександрович – викладач кафедри фізичного виховання. І з групою підтримки блискуче виконав роль Вадима Козаченко з групи “Free stile”. Під пісню “Больно мне, больно” вони розіграли ціле німе кіно.
А надалі почалася головна частина. Дещо дивакуватий професор винайшов машину часу та, замість наукової конференції, вирушив у минуле в компанії двох своїх асистентів.
Першою зупинкою були 50-ті роки, де група безстрашних мандрівників у часі вдосталь намилувалася енергійним та сверхпозитивним танцем яскравих стиляг з 102 групи.
Дали дослідники випадково потрапили у країну чоловіків, з дещо синім кольором настрою, де виявили, що один з асистентів, весела дівчина Маша, загубилася у часі.
Звичайно ж хоробрі лицарі не могли кинути свою подругу у біді. Вони повернулися назад у часі, до 80-х, але застали лише запальні бугі-вугі від 101 групи. Тут виявилося, що асистент Ваня по вуха закоханий у свою подругу. Професор вирішив допомогти хлопцю.
Наступною зупинкою був виступ команда КВН “Три порося” на “Лізі сміху”. Але й там мандрівники не знайшли свою асистентку.
У майбутньому вони потрапили на футуристичний танець від 103 групи.
Потім – на чарівну пісню від прекрасної дівчини, що розбудила їх серця та допомогла знайти Машу. Професор та його асистенти з’ясували, що опинилися на дебюті першокурсника ДНМУ-2019. З великим жалем вони вирішили повернутися на конференцію, але, подібно Карлсону, пообіцяли дебютантам повернутися пізніше.
Ліричну частину закрив декан 3-го медичного факультету, Розенко Олег Володимирович зі своїм завершальним словом.
Після цього відбувся розіграш призів від боулінг-клуб “Бомбей” та відразу ж нагородження двох переможців.
Під дует двох чарівних дівчат всі учасники вийшли на сцену для прощання та спільного фото.