День народження ДНМУ

27 листопада 2019 року. З ініціативи кафедри фізичного виховання Донецького Національного медичного університету (Зав.кафедри Малахова Ж.В., ст.викладач Якушевський В.О.), було організовано і проведено фізкультурно – оздоровчий захід “Good morning party” на базі Медичного факультету № 3 м. Маріуполя (декан медичного факультету .к.мед.н., доцент Розенко О.В.) присвячене 89 – річчю ДНМУ! Захід був організований та проведений  з метою: – залучення студентів до систематичних занять фізичною культурою і спортом; – виконання щоденної ранкової зарядки з використанням нестандартних, цікавих, оздоровчих вправ під музичний супровід; – пропаганда здорового способу життя серед учнівської молоді. П’ять завдань отримали команди спрямованих на підготовку і розігрів різних груп м’язів, перед майбутньою фізичної або розумової роботою протягом дня від старшого викладача Валентина Олександровича. Протягом усього танцювального конкурсу студенти 1-2 курсів намагалися проявити всі фізичні якості, кмітливість і винахідливість. Вправи які підбирали студенти для виконання завдань були дуже цікавими, нестандартними, інноваційними та оздоровчими. В кінці танцювального конкурсу суворе, але професійне журі підвела підсумки. 1 місце зайняла команда 102 групи. 2-місце зайняла команда 201 групи. 3-місце зайняла команда 204 групи. Приз глядацьких симпатій дістався 101 групі. Величезне подяка  103,202,203 групі за активну участь в заході. Так само хочеться висловити слова подяки колективу естрадного танцю “ЕРІДАНС” (керівник Юхно Валентина Михайлівна) Маріупольського центру позашкільної роботи за місцем мешкання  (директорка Балабан Л.В.).