День відкритих дверей

7  грудня,  у Донецькому національному медичному університеті,  відбувся “День відкритих дверей”.

У стінах будинку культури “Молодіжний” зібралися  майбутні абітурієнти та батьки.

Ведучі – студенти Гавро Дмитро(студент 3 курсу) та Кіріцева Олександра(1 курс), використовуючи мультимедійну презентацію, ознайомили гостей з історією та традиціями університету, особливостями навчання у закладі, досягненнями студентів та викладачів.

Для гарного настрою, до уваги присутніх в залі було представлено декілька пісенних номерів студентами:

1. Танець “Бугі-Вугі” від 101 групи;

2. Гімнастичний номер від студентки 1 курсу 103 групи Будз Руслани;

3. Хореографічна постанова від голови культмасового сектору, студентки 4 курсу Галій Анни;

4. Пісня “Перечикати” у виконанні студентки 3 курсу Білої Наталі.

З особливостями вступної кампанії в навчальний заклад ознайомив гостей декан 3-го медичного факультету, доцент Розенко Олег Володимирович , старший викладач, кафедри організації вищої освіти, управління охороною здоров’я та гігієни Мікрюкова Наталья Генадіївна

Гостинність господарів та невимушена атмосфера спілкування сприяла визначенню з майбутнім фахом та напрямками підготовки, абітурієнтів.

Особливо приємно, що була така зацікавленість з боку молоді та батьків до навчального закладу. Це свідчать, що Донецький національний медичний університет  є справжньою кузнею кваліфікованих кадрів молодих спеціалістів медичного профілю.