Cпортивно – інтелектуальна гра “Брейн – ринг”

18 грудня 2019 року !
На навчальній базі корпусу № 2.
З ініціативи кафедри фізичного виховання (Зав. кафедрою Малахова Ж.В., старшого викладача фізичного виховання Якушевського В.О.) Медичного факультету № 3 міста Маріуполя (декан Розенко О.В.) Була організовано і проведено спортивно – інтелектуальна гра “Брейн – ринг” по темі: фізичне виховання, спорт, Олімпійський рух. Присвячена Дню Святого Миколая !!
В інтелектуальній грі взяли участь студенти 1-2 курсів Медичного факультету № 3 ДНМУ
(101,103,101 стомат., 201,202,203,204 груп).
Бажання перемогти було у всіх команд. Знавці намагалися проявляти кмітливість і винахідливість. Характер і волю до перемоги !!! Питання були дуже складні! Але правильні відповіді діставалися тим знавцям, хто активно займався фізичним вихованням протягом семестру, хто займається додатково улюбленим видом спорту.
У підсумку перемога дісталася найсильнішим знавцям фізичної культури і спорту.
Призерами і переможцями інтелектуальної гри “Брейн -рінг” Медичного факультету № 3 стали!
IV- місце зайняла команда знавців 204 групи
III -призове місце зайняла команда знавців
101 групи стоматологів.
II – призове місце посіла команда знавців 203 групи.
I – місце зайняла команда супер знавців група 103 !!!
Вітаємо переможців та призерів!
Величезна подяка адміністрації Маріупольського центру позашкільної роботи за місцем мешкання (директорка Балабан Л.В.), коменданту навчального корпусу №2 (Христенко Н.Г.). За сприяння та допомогу в організації заходу.