Не тільки вчитися, а й гарно відпочивати!

Життя студентів медичного факультету №3 ДНМУ м. Маріуполя – це не тільки важке та наполегливе навчання, а й гарний відпочинок. Адже, як говорить давня істина, «без здорового відпочинку – неможлива ефективна праця». А поєднати у своєму відпочинку приємне з корисним студентам МФ №3 пропонують  професорсько-викладацький склад, студентський актив та громадські організації .

За словами студентів  культурно-масові, фізкультурно-оздоровчі, благодійні заходи сприяють тому, щоб студенти могли трохи абстрагуватися від шаленого навчання та провести гарно час.

Традиційно навчальний рік ДНМУ починає з «Посвяти у студенти». У житті університету, це завжди значна подія, адже двері вишу відкриваються для нових першокурсників, які встали на шлях отримання найгуманнішої у світі професії медика, яка має велику відповідальність перед народом України.

У жовтні зазвичай з ініціативи кафедри фізичного виховання організовується спортивно-патріотичне свято «Козацькі розваги» медичного факультету №3 ДНМУ, присвячений Дню Захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці, Дню українського козацтва. На цьому святі відзначаються найсміливіші та найсильні спортсмени медичного факультету № 3.

У листопаді з великим розмахом університет святкує «День народження ДНМУ», який має давню та цікаву історію з 1930 року. Це головне свято осені і його чекають  з нетерпінням як студенти так і працівники університету. Найкращі яскраві творчі номери, щирі вітання, слова вдячності – все це невід’ємна частина такого урочистого свята.

У листопаді-грудні проходить два надзвичайних свята: «Дебют першокурсників», де першокурсники демонструють свої таланти та «День відкритих дверей», який  знайомить гостей з історією та традиціями університету, особливостями навчання у закладі, досягненнями студентів та викладачів.

Серед студентів 1-3 курсів до Дня Святого Валентина проходить спортивно-танцювальне шоу «Стартинейджер», де студенти демонструють свої спортивні та танцювальні здібності.

У березні зазвичай відзначають свято міжнародного дня жінок «День 8го березня». Студентський актив старанно готує святковий концерт для професорсько-викладацького складу МФ № 3 ДНМУ.

Дуже полюблять студенти свято «Красуня ДНМУ», яке зазвичай дуже масштабне та грандіозне. Як правило, цей конкурс  завершує трудовий навчальний рік і з гарним настроєм проводжає студентів на відпочинок.

І це ще не весь перелік свят, які відбуваються на медичному факультеті № 3 ДНМУ м. Маріуполя.

Окрім традиційних свят університету студенти приймають активну участь у міжвузівських, всеукраїнських змаганнях «КВН», «Кращий студент України», «Дебатах», «Брейн-рингах», «Міських толоках», «Медичних квестах» та різних благодійних акціях м. Маріуполя: «День діабету», «До Дня Св. Миколая» та інші. Під час змагань студенти-медики демонструють дуже гарні результати та завжди займають призові місця.

У студентів медичного факультету № 3 м. Маріуполя, окрім навчання, дуже активне студентське життя, де кожний студент може обрати собі заходи до смаку.