Профорієнтаційна робота на кафедрі медичної біології ДНМУ

Співробітники кафедри медичної біології, традиційно, приділяють увагу всім видам запланованої роботи, в тому числі і профорієнтаційній. Без сумніву, питання професійного підходу до вибору професії сучасної молоді є одним з головних напрямів роботи педагога.Так, завідувач, доктор біологічних наук Федотов Олег Валерійович і співробітники кафедри провели численні зустрічі і оглядові лекції зі школярами у м. Маріуполь, м. Слов’янськ і м. Краматорськ. На основі відгуків школярів та їх батьків ми ще раз переконалися у важливості проведення таких профорієнтаційних заходів.Хочемо висловити подяку керівництву і співробітникам Донецького обласного еколого-натуралістичного центру (в.о. директора Захаров Дмитро Олександрович, заступник директора з НВР Лещенко Ірина Анатоліївна) та адміністрації і співробітникам Маріупольського центру позашкільної роботи за місцем мешкання (директорка Балабан Людмила Володимирівна) за сприяння і допомогу в організації цих заходів.