Яке воно: Життя у гуртожитку під час карантину?

Якщо ви думаєте, що життя студента в гуртожитку – це суцільні розваги, гуляння до ночі, нічні клуби і тотальна нестача грошей, то це не завжди так. Можливо, для деяких студентів підходять всі перелічені пункти, проте не для студентів ДНМУ. Саме студенти медичного факультету № 3 ДНМУ м. Маріуполь покажуть вам, що «Карантин – це не канікули!» саме таке гасло супроводжує наших студентів протягом 2,5 місяців. Але чи є життя у гуртожитку під час карантину ми дізнаємося пізніше.Студенти – це люди, які шукають позитив у всьому. Отож, навіть залишаючись в гуртожитку, вони знайдуть, чим себе зайняти. Для підтвердження цього я завітаю у деякі кімнати свого гуртожитку.Перша кімната на моєму шляху № 905. Тут проживають три гарні дівчини, студентки 3-4-го курсу.

Наталя, як проходить ваше навчання під час карантину чи були труднощі?Дистанційне навчання стало ще складніше. Адаптуватися до нього було досить нелегко, але з часом починаєш звикати. Завдання бувають досить тяжкі, особливо коли вони пов’язані із практичною частиною вивчення дисципліни, але викладачі завжди допомагають в цьому. Незважаючи, що одному викладачу доводиться консультувати велику кількість студентів, вони відповідально і старанно вкладають в нас якісні і корисні знання. Майже з кожної дисципліни ми маємо відмінні і зрозумілі матеріали для самоопрацювання, тести для контролю знань і тому подібне, а головне онлайн-контакт з більшістю викладачами, маючи змогу задати питання і отримати певні уточнення щодо завдань та пояснення. В день на навчання йде набагато більше часу, адже самому без викладача все-таки більш важко в повній мірі зрозуміти та опрацювати весь матеріал. Але незважаючи на завантаженість я все-таки, інколи, знаходжу вільну хвилинку для спілкування з улюбленими сусідками та для перегляду телепередач.Наступна кімната, в яку я завітала № 807. Тут проживають наші мужні чоловіки.

Сашко, чим ви займаєтесь у вільний від навчання час?У вільний від навчання час я ходжу на роботу у лікарню, щоб отримати досвід у медицині та обрати свій шлях у майбутньому. Але в інші дні я проводжу більшість часу за відпочинком: читаю улюблену книгу, дивлюсь фільм чи серіали та граю в настільні ігри с друзями.А зараз ми завітаємо до кімнати, яку в нашому гуртожитку називають «чайною» – це кімната № 902. Тут проживають наші господині, які не тільки пригостять ароматним чаєм, але й приготують різноманітні страви.

Марійко, чи багато смаків чаю ви спробували на карантині та скільки нових страв приготували? Наш ранок починається з чашки чаю нового смаку, який відповідає нашому настрою. На карантині ми поповнили свою скарбничку чаїв новими улюбленими смаками. Також кожен день я готую щось смачненьке з свого улюбленого телешоу «Майстер-шеф» для себе та свого хлопця. А закінчую свій день теж чашкою чаю, дивлячись на вогники вулиць, насолоджуюсь тишею засинаючого міста.А тепер завітаємо в кімнату № 704, в якій живуть сильні духом і тілом спортсменки.

Настя, як ви замінили тренажерний зал під час карантину? Оскільки тренажерні зали всі на карантині, тепер ми змушені тримати себе в формі вдома.Тренажерний зал я замінила за допомогою занять блогерів з Інстаграмму. Я займаюсь майже кожного дня, крім неділі. Мій день починається з ранкової пробіжки, що надає заряду на цілий день. Ввечері ми виконуємо комплекс вправ згідно з чек-листом.Настав час поринути у світ музики та малюнків. І це кімната № 803.

Ельміро, розкажи про свої захоплення в вільний від навчання час?У вільний від навчання час я поринаю у світ мистетства. Коли я навчалась у школі це вдавалось краще, але зараз через брак часу з’явилась гарна можливість займатись улюбленою справою завдяки картинам за номерами. Мені подобається спостерігати за поступовою появою яскравих кольорів на білому полотні. Для мене музика – це дзеркало душі. Вона допомагає мені абстрагуватися в інший світ. Як майбутній лікар, я вважаю, що мелодія – це краща терапія будь – яких душевних ран. Одже, ми бачимо, що наш гуртожиток не тільки старанно навчається, а й ще демонструє свої кулінарні та спортивні здібності, мають свої хобі та таланти, які прокинулись ще у дитинстві. Також понад усе у гуртожитку дбають про здоров’я та безпеку студентів, тому вони дотримуються усіх встановлених санітарних норм й інших рекомендацій, запроваджених на період карантину. Систематично обробляють приміщення, коридори, ручки дверей засобами дезінфекції. Чергові у гуртожитках працюють у масках, а також використовують антисептик. Незважаючи на карантин, студенти медичного факультету № 3 ДНМУ м. Маріуполь продовжують дистанційно готуватись до іспитів та предметів вдовж навчання, але й разом з цим не забувають розвиватись у інших напрямках. Хоча карантин не можна назвати гарною подією, але ми студенти змогли знайти і у ньому те, що нас об’єднало, дало можливість дізнатись одне одного краще, зміцнити нашу дружбу, та звичайно ж, досягти нових вершин знань.