Студентська наукова робота на медичному факультеті №3

Важливим аспектом для кожного медичного працівника є вміння чітко висловлювати свою думку. Студенти Донецького національного медичного університету медичного факультету № 3 м. Маріуполь добре обізнані з даним видом студентської діяльності, тому завжди із активністю беруть участь у наукових конференціях, вебінарах, тренінгах, стажуваннях, конгресах.

Період карантину не став винятком за для власного розвитку. Значна кількість студентів і зараз працює над самоосвітою, удосконалюючи та поглиблюючи навички в медицині.

Отож, вітаємо учасників наукових конференцій та конгресів, які відбулися у період травня-червня 2020 року:

1. Міжнародна наукова конференція

International scientific conference  Organization of scientific research in modern conditions ‘2020. – Seattle, Washington, USA

• Гошко Ксенія, студентка 1 курсу, спеціальності «Стоматологія»;
  • Кіріцева Олександра, студентка 1 курсу, спеціальності «Медицина».

Федотов О.В. – науковий керівник, д-р. біол. наук, завідувач кафедри медичної біології.

• IV міжнародна Науково-практична інтернет конференція

Актуальні проблеми міжкультурної комунікації, перекладу та порівняльних студій,  м. Маріуполь.

• Гошко Ксенія, студентка 1 курсу, спеціальності «Стоматологія»;
  • Пефті Юлія, студентка 1 курсу, спеціальності «Медицина».

Петренко О.В. – науковий керівник, к. філол.н., старший викладач кафедри мовних та гуманітарних наук № 3.

• Міжнародна науково-практична конференція

Теорія і практика актуальних наукових досліджень, м. Дніпро.

• Міжнародна науково-практична інтернет конференція

Весняні наукові читання -2020 XLI, м. Вінниця

• Міжнародна науково-практична інтернет конференція

«PROBLEMS AND INNOVATIONS IN SCIENCE», м. Лондон

• Левченко Наталія, студентка 4 курсу, спеціальності «Медицина».

Мельник О.О. – науковий керівник, асистент кафедри педіатрії, неонаталогії та дитячих інфекцій

• Наукова інтернет конференція

“WORD DEVELOPMENT OF SCIENCE AND TECHNOLOGY”. Abstracts of II Internacional Scientific and Practical Conference, USA, Chicago.

• Левченко Наталія, студентка 4 курсу, спеціальності «Медицина».

Кислицька І.І. – науковий керівник, асистент кафедри психіатрії, психотерапії, наркології та медичної психології

Дякуємо учасникам та їх керівникам за плідну наукову роботу та бажаємо подальшого наукового зростання!