Міні-симуляційний центр з надання долікарської допомоги

Студенти, разом з викладачами медичного факультету № 3 Донецького національного медичного університету м. Маріуполь, виграли грант на відкриття навчального центру у конкурсі соціальних проектів «Місто – нашими руками» від Групи Метінвест. Сума гранту склала 226 тис. гривень.

В рамках проекту,на медичному факультеті № 3, було установлено сучасний міні-симуляційний центр з надання долікарської допомоги. Тож, як студенти, так і мешканці міста Маріуполя матимуть можливість навчатись надавати першу домедичну допомогу.

 Автори ідеї: Федотов Олег Валерійович – зав. кафедри медичної біології; Бровкіна Любов Олександрівна – провідний фахівець навчальної частини;  Кащій Софія Любомирівна – випускниця ДНМУ, лаборант кафедри медичної біології; Коссе Марія Юріївна – випускниця ДНМУ.

Навчальний центр облаштований сучасними манекенами, імітаторами поранень та інформаційними плакатами. Для виїзних тренінгів закуплені спеціальні перевізні манекени для серцево-легеневої реанімації. Студенти вже пройшли підготовку і готові ділитися навичками надання першої долікарської допомоги.

Отже, у нашому міні-симуляційному центрі усі бажаючі міста зможуть опанувати навички надання первинної невідкладної допомоги, що в свою чергу зменшить число смертності від нещасних випадків та надзвичайних станів. Бувають ситуації, коли найпростіші дії, виконані швидко і правильно рятують життя. Частіше за все, життя людини знаходиться в її руках, саме тому важливо, щоб кожна людина вміла правильно в найкоротші терміни надати першу невідкладну допомогу тим, хто її потребує. Не обов’язково чекати на прибуття швидкої допомоги, адже кожна хвилина може зіграти вирішальну роль у збереженні життя. В рамках реалізації проекту для екстрених служб, медичних працівників, студентів, школярів, а також усіх бажаючих будуть організовані виїзні тренінги і відвідування навчальної кімнати для відпрацювання практичних навичок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *