Посвята у студенти

На медичному факультеті № 3 ДНМУ відбулася урочиста церемонія посвяти першокурсників у студенти.

Одночасно з іншими факультетами ДНМУ, першокурсники і студенти старших курсів, провідні лікарі, адміністрація й викладачі третього медичного факультету зібралися на хвилююче свято – традиційну урочисту церемонію посвяти першокурсників у студенти. Цього року на третій медичний факультет прийшло навчатися на тритину більше першокурсників, чим минулоріч. В додаток до цього, навчання починають і молодші спеціалісти на другому курсі.
На Посвяту завітали з вітальним словом високі гості – заступник міського голови м. Маріуполь – Орлов Сергій Володимирович, начальник департаменту охорони здоров’я Маріупольскої міської ради – Ремпель Андрій Володимирович й інші. Прозвучали й щирі вітання зі святом від в.о. ректора нашого університету, професора Майї В’ячеславівни Єрмолаєвої та в.о. декана, д.б.н. Олега Валерійовича Федотова. Не обирайте легких шляхів, наполегливо здобувайте фах медика!
У вирі щирих напутніх слів й мудрих настанов підійшов час вручення студентських атрибутів – символічного студентського квитка й ключа до знань. Святковий захід супроводжували художні виступи.
Віримо, що нинішній набір студентів ДНМУ впевнено підтримає наш рух до нових звершень! Зичимо Вам енергії, натхнення, легких сесій і високих професійних злетів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *