Профорієнтаційна робота на медичному факультеті №3: крок за кроком

Співробітники факультету, традиційно, приділяють увагу всім видам запланованої роботи, в тому числі і профорієнтаційній. Без сумніву, питання професійного підходу до вибору професії сучасної молоді є одним з головних напрямів роботи педагога. І в цьому напрямку у нас є певні досягнення.

Так, до запровадження карантину низкою викладачів факультету проведені разові зустрічі за тематикою здорового способу життя зі старшокласниками м. Маріуполя.

21 жовтня цього року відбувся відбірковий етап телевізійного конкурсу для старшокласників «Green інтелект» від ГС «Зелений центр Метінвест», де в складі журі працювали Сидоренко Олена Миколаївна – кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри мовних та гуманітарних дисциплін №3 і Федотов Олег Валерійович – в.о. декана, завідувач кафедри медичної біології, доктор біологічних наук, старший науковий співробітник, доцент. Крім якісно проведеного комп’ютерного тестування, талановиті старшокласники міста могли отримати актуальну інформацію про заклади вищої освіти м. Маріуполя.

09 листопада, за ініціативою і участю Якушевського Валентина Олександровича – старшого викладача кафедри фізичного виховання відбулася зустріч зі школярами Маріупольської ЗОШ №56 (директор – Філь Світлана Іванівна). На зустрічі старшокласники школи ознайомилися з яскравими сторінками 90-річної історії ДНМУ; умовами вступу і спеціальностями, які можна отримати при навчанні; про матеріально-технічну базу, оснащення навчальних аудиторій, лабораторії та спортивних майданчиків.

Бесіда, як і в попередні рази, закінчилась побажаннями для старшокласників школи міцного здоров’я, успішної здачі ЗНО і вступу до нашого університету. На основі відгуків школярів та їх батьків ми ще раз переконалися у важливості проведення таких профорієнтаційних заходів, план проведення яких ще далеко не вичерпаний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *