Зворушливий літературний вечір на медичному факультеті №3

Напередодні міжнародного Дня студентів, 15.11.2020 відбувся літературний вечір в онлайн форматі. Захід присвячено 90-річчу Донецького національного медичного університету і завдяки сучасним технологіям проведено культмасовим сектором студентського самоврядування (голова – Кіріцева Олександра) серед широкої аудиторії викладачів і студентів.
Чимало людей думають, що студент-медик, крім навчання, більше нічим не цікавиться. Зустрічається й думка про «професійну ізоляцію» фахівців медичної сфери. Але, уже не перший раз, на різноманітних заходах, що проходять на факультеті, доводимо зворотне. Кожен має рухатись уперед, різнобічно розвиватися, мати багато захоплень, збагачуватись у спілкуванні.
Результатом теплого, творчого, атмосферного недільного літературного спілкування стало знайомство з безліччю цікавих творів і фактів з життя лікарів та студентів-медиків. Надихаючі вірші й новели сприяли підвищенню життєвих сил. Обмін думками й враженнями, творчим досвідом послугує подальшому гармонійному розвитку всіх причетних до цієї події.
Дякуємо за вечір! Було дуже класно й цікаво! Багато душевних віршів… У нас тут навіть є справжні творчі особистості!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *