Інтерактивний семінар «Попередження ризиків для довкілля та здоров’я людей від використаних хімічних засобів захисту рослин» відбувся на базі медичного факультету №3 ДНМУ

20 листопада відбувся інтерактивний семінар, який був організований і пройшов під егідою ГО Всеукраїнська екологічна ліга і Департаменту екології та природних ресурсів Донецької обласної державної адміністрації.
На семінарі, за участю провідних фахівців, розглянуто широке коло питань наслідків для довкілля та здоров’я людей і їх попередження від застосування хімічних засобів у різних галузях виробництва.
Особливу увагу було приділено впливу пестицидів на здоров’я людини у доповіді Федотова Олега Валерійовича, доктора біологічних наук, в.о. декана медичного факультету №3 ДНМУ. Зверталася увага на те, що пестициди, потрапляючи в організм людини і накопичуючись там у великих кількостях, приводять до розвитку багатьох хронічних захворювань і гострих отруєнь, а також до збільшення кількості вроджених аномалій розвитку і дитячої смертності.
Особливо корисною частиною семінару стала його практична частина, на котрій всі присутні мали можливість засвоїти навики використання засобів індивідуального захисту при роботі з хімічними речовинами.
Підводячи підсумки інтерактивного семінару, хочемо висловити подяку і впевненість у подальшій співпраці з ГО Всеукраїнська екологічна ліга і Департаментом екології та природних ресурсів Донецької обласної державної адміністрації у аналізі і вирішенні актуальних питань екології й охорони здоров’я людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *