Засідання наукового гуртка фізіології та патофізіології на тему «Фізіологія і патофізіологія ендокринної системи».

25 листопада відбулося чергове засідання наукового гуртка фізіології та патофізіології на тему «Фізіологія і патофізіологія ендокринної системи».
Зустріч була проведена в режимі онлайн, за допомогою Google Meet. Спеціальним гостем заходу став доктор медичних наук, професор кафедри патофізіології Національного медичного університету імені О. О. Богомольця Зябліцев С.В., який виступив з доповіддю «Роль генетичного поліморфізму у розвитку ендотеліальної дисфункції при цукровому діабеті другого типу».

Організовувала захід кафедра фізіології та патофізіології ДНМУ.
Всього у заході взяли участь 55 студентів, з усіх трьох медичних факультетів нашого вишу. Окрім доповіді нашого гостя, було заслухано ще 8 доповідей від студентів.

Наш факультет представляли Ляшенко Юлія з 4 курсу 401 групи з темою: «Вплив загального адаптаційного синдрому на розвиток і перебіг цукрового діабету» та Терещенко Валентина з 3 курсу 302 групи яка виступила з доповіддю «Цукор – легалізований наркотик?».

В ході заходу підіймалися проблеми зростання захворюваності на цукровий діабет, обговорювалися причини, що викликають появу цукрового діабету на генетичному рівні, методи профілактики розвитку цукрового діабету й зв’язану з цим необхідність зменшення споживання цукру в усьому світі; також були розглянуті проблеми діагностики та лікування інших ендокринопатій. Наприкінці засідання учасники мали можливість отримати відповіді на всі запитання стосовно доповідей.

Сподіваємося, що з кожним разом все більше студентів будуть долучатися до науковою діяльності й сприяти розвитку наукового гуртка фізіології та патологічної фізіології. З нетерпінням очікуємо наступних засідань!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *