Чергове засідання Студентського наукового гуртка «МедБіо» відбулось на медичному факультеті №3 ДНМУ

11.12.2020 відбулося чергове засідання СНГ «МедБіо» у форматі онлайн і за умови дотримання вимог карантину безпосередньої участі студентів – молодших спеціалістів другого курсу.
Завдяки тому, що учасники заходу вже мають певний багаж знань і навичок медичної сфери: всі з середньою фаховою освітою, багато хто працював і працює в лікарнях, атмосфера засідання була справжньою науковою, дискусійною, професійною.
Були заслухані, розглянуті і обговорені доповіді на актуальні теми медичної біології: синдроми Марфана, Шерешевского-Тернера, Дауна, Свайера, Клайнфельтера, котячого крику; хвороби фенілкетонурія, Фабрі і інші. Висвітлювались: поширеність і етіологія, клінічні прояви, інтелектуальні і поведінкові особливості, порівняльна клінічна характеристика різних видів анеуплоїдій, можливість отримання потомства, гормональна терапія, тактика спілкування з пацієнтами та їхніми батьками, відомі люди і інші питання.
Важливим доповненням дискусії була можливість попрацювати на сучасних мікроскопах зафіксувати практичні навички при роботі з різноманітними мікропрепаратами.
Впевнені, що отримана інформація, сформовані знання і в деякій мірі вміння допоможуть у подальшому формуванні сучасних лікарів різних спеціальностей. До того, досвід, отриманий від цього засідання, матеріали й розробки, ляжуть в основу майбутніх участі та публікації на міжнародних наукових конференціях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *