Викладачі медичного факультету №3 ДНМУ взяли участь у роботі журі конкурсу для старшокласників «Green Інтелект»

У Маріуполі з жовтня по грудень цього року пройшов унікальний багатоетапний конкурс для старшокласників «Green Інтелект» в рамках екологічної освітньої програми «Зелений паросток» громадської спілки «Зелений центр Метінвест».

Особливістю цього заходу було органічне поєднання матеріалу шкільних предметів зі знаннями школярів з екології. Конкурсні завдання і питання стосувалися біології і медицини, фізики і хімії, математики і географії, історії та інших наук.

Організатори конкурсу залучили до його роботи співробітників провідних навчальних закладів і організацій м. Маріуполя. У роботі поважного журі конкурсу взяли участь і викладачі ДНМУ: Сидоренко Олена Миколаївна – кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри мовних та гуманітарних дисциплін №3 та Федотов Олег Валерійович – декан 3-го медичного факультету, доктор біологічних наук, старший науковий співробітник, доцент.

Переможці конкурсу отримали призи від ГС “Зелений Центр Метінвест” (координаторка спілки Вікторія Кошманова). Головний приз – ноутбук! За друге, третє, четверте місце – планшети! Крім того, керівники учасників змагання і члени журі теж отримали подарунки!

Щиро дякуємо «Зеленому центру Метінвест», організаторам конкурсу для старшокласників «Green Інтелект» за можливість участі й отриманий досвід проведення інтелектуальних змагань на високому рівні, яскраві враження та сподіваємося на подальшу співпрацю у вихованні талановитої молоді!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *