Святковий різдвяно-новорічний онлайн-вечір на медичному факультеті №3 ДНМУ

У п’ятницю, 25 грудня, на Різдво Христове студентський культурно-масовий сектор (голова – Кіріцева Олександра) медичного факультету №3 ДНМУ провів тематичний різдвяно-новорічний онлайн-вечір. У заході з відповідним костюмованим і музичним супроводом взяли участь студенти різних курсів і медичних спеціальностей факультету.

У романтичній новорічній атмосфері й вже з відточеною професійною майстерністю прозвучали медичні жарти і новорічні історії, виконані пісні в стилі караоке, відбулися захоплюючі ігри і розіграші, для кожного знаку зодіаку озвучено оптимістичний гороскоп. Тож, мрійте і все неодмінно здійсниться!

Звісно, тепла й дружня святкова зустріч була б ще більш романтичною в офлайн-режимі … Дякуємо року, що минає, за все позитивне, і сподіваємося на нові більш вагомі здобутки в прийдешньому році!

Вітаємо колектив нашого факультету і ДНМУ з Новим роком! Бажаємо, щоб 2021 рік був лагідний до нас, подарував безліч приводів для радості й щастя! Будьте здорові, нехай збудяться Ваші найзаповітніші бажання, а у всіх справах – супроводжує вдача!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *