Студенти і викладачі медичного факультету № 3 ДНМУ взяли участь у роботі Регіональної науково-практичної конференції

Щойно надійшли новини наукового життя на нашому факультеті: отримані сертифікати студентами і викладачами – учасниками Регіональної науково-практичної конференції «Молодь і наука: виклики та перспективи». Захід відбувся наприкінці минулого року у звичному для останнього часу дистанційному режимі в м. Краматорськ під егідою Донецької обласної державної адміністрації. Науковими керівниками студентів виступили викладачі кафедри фізіології та патологічної фізіології ДНМУ.

На конференції наші науковці представили результати і аналіз сучасних досліджень у медичній сфері; проведено ділове спілкування і обмін напрацюваннями в різних наукових галузях від загально-біологічних до біохімічних. Як наслідок, всі причетні до заходу мали змогу отримати актуальні і корисні знання, познайомитися з науковими здобутками колег.

Вітаємо викладачів і студентів Донецького національного медичного університету – учасників Регіональної науково-практичної конференції «Молодь і наука: виклики та перспективи»! Бажаємо подальших успіхів і нових здобутків всім науковцям!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *