НАУКОВИЙ СЕКТОР – СТУДЕНТСЬКЕ НАУКОВЕ ТОВАРИСТВО: підводимо підсумки роботи студентського активу медичного факультету №3 ДНМУ в першій половині 2020-2021 навчального року

Студентське наукове товариство ім. професора М.Д. Довгялло Донецького національного медичного університету є добровільним некомерційним об’єднанням студентів, що займаються науково-дослідною роботою на кафедрах і підрозділах Донецького національного медичного університету у вільний від навчання або спеціально наданий час.

Відзначаємо активних студентів – наших чемпіонів, які досягли найвищих показників не тільки в навчанні, а й в науково-дослідницькій роботі (голова сектору МФ №3 – КОЗМІРІДІ М.О.):

• ГОШКО К.О. (201СТ) – активна учасниця наукового життя університету, за минулий семестр опубліковано понад 5 наукових робіт, в тому числі: матеріали міжнародних наукових конференцій, стаття в міжнародному науковому журналі (індексація: IndexCopernicus, GoogleScholar), співавторство в монографії й ін.
• ДИТЮК Д.В. (403МС) – дослідник і активний учасник міжнародних і всеукраїнських наукових конференцій, неодноразово займав призові місця на цих заходах й ін.
• ДУБІНА Г.О. (202М) – секретар наукового сектору, кураторство Наукового Вісника (активна участь в зборі інформації пов’язаної із створенням студентських наукових гуртків) й ін.
• КІРІЦЕВА О.А. (201М) – взяла активну участь в науковій роботі на факультеті, публікації в матеріалах і участь в роботі 4 міжнародних наукових конференціях й ін.
• ЛІТОХ В.С. (203М) – активна учасниця суспільного життя університету, займається кількома проектами щодо розвитку наукової сфери на факультеті; опубліковано матеріали й взято участь у роботі 3 міжнародних наукових конференціях й ін.
• ПЕФТІ Ю.С. (203М) – ініціативний член наукового сектора, приймала участь в розробці і кураторстві існуючих наукових проектів; опубліковано матеріали й взято участь у роботі 3 міжнародних наукових конференціях й ін.
• САМБОРСКИЙ А.В (102М) – підготовлена і прийнята до публікації стаття в міжнародному науковому журналі (індексація: IndexCopernicus, GoogleScholar).
• ЧЕБОТОК А.О. (202М) – опубліковано більше 4 наукових робіт, в тому числі на міжнародних наукових конференціях й ін.

Дякуємо Вам і бажаємо подальших всебічних успіхів спрямованих на розвиток нашого університету!