Бібліотека на медичному факультеті №3 ДНМУ: благодійне поповнення фонду

Підтримка високого рівня медичної вищої освіти і науки висуває особливі вимоги до бібліотеки, як структурного підрозділу університету. Університетська бібліотека сприяє перетворенню інформації в знання. Вона накопичує, систематизує, організовує та надає у можливість використання величезні масиви професійної інформації. Вона є надійним помічником у пошуку та відборі потрібної інформації, здійснює ефективну та цілеспрямовану інформаційну і просвітницьку роботу. Освітні стандарти нового покоління передбачають значний відсоток самостійної роботи студента-медика. Її ефективність залежить від багатьох факторів, в тому числі від рівня їх інформаційної культури, навичок використання учбової і наукової літератури. Усвідомлюючи вищезазначене, дуже приємно повідомити, що в бібліотечному фонді медичного факультету №3 є поповнення. Так, крім електронних ресурсів та наявних підручників, ми отримуємо і різноманітну медичну літературу від мешканців м. Маріуполь. Зокрема, сьогодні до бібліотеки надійшли книжки з власної колекції Гребенюк Євгенії Максимівни. Вона 42 роки пропрацювала висококваліфікованим лікарем в КНП ОЛІЛ «Обласній лікарні інтенсивного лікування м. Маріуполь». Щиро дякуємо!Впевнені, що успішне використання бібліотечних ресурсів нашого факультету сприятиме професійному становленню студентів та науковим досягненням викладачів ДНМУ.