Бібліотека на медичному факультеті №3 ДНМУ: нове благодійне поповнення фонду

Університетська бібліотека накопичує, систематизує, організовує та надає у можливість використання величезні масиви професійної інформації. Вона є надійним помічником у пошуку та відборі потрібної інформації, здійснює ефективну та цілеспрямовану інформаційну і просвітницьку роботу.

Освітні стандарти нового покоління передбачають значний відсоток самостійної роботи студента-медика. Її ефективність залежить від багатьох факторів, в тому числі від рівня їх інформаційної культури, навичок використання учбової і наукової літератури. Усвідомлюючи вищезазначене, дуже приємно повідомити, що в бібліотечному фонді медичного факультету №3 є поповнення.

Так, крім електронних ресурсів та наявних підручників, ми вкотре отримуємо і різноманітну медичну літературу від мешканців м. Маріуполь. Зокрема, сьогодні до бібліотеки надійшли книжки з власної колекції висококваліфікованого лікаря-педіатра Кацман Тетяни Михайлівни і її батька – лікаря-невропатолога Кацман Семена Наумовича.

Щиро дякуємо! Впевнені, що розвиток і успішне використання бібліотечних ресурсів нашого факультету сприятиме професійному становленню студентів та науковим досягненням викладачів ДНМУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *