Плідної роботи: на медичному факультеті № 3 відбулося перше засідання студентського наукового гуртка з хірургії.

Фундаторами і адміністрацією гуртка стали Сорокін Михайло Миколайович – куратор, асистент кафедри хірургії, ендоскопії, отоларингології, реконструктивної хірургії та променевої діагностики і Птишник Ілля Русланович – староста, студент п’ятого курсу. Крім того, до активного ядра гуртка ввійшли ще дев’ятеро студентів з різних курсів факультету.

При підготовці заходу і на самому засіданні СНГ було відзначено, що діяльність гуртка спрямована на додаткове вивчення актуальних питань загальної хірургічної практики. Зокрема, заплановано розглянути сучасні підходи до вирішення медичних задач у межах кафедральних дисциплін, закріпити оволодіння студентами основних хірургічних технік і маніпуляцій тощо.

Особлива увага зверталася на професійному становленні майбутніх фахівців. А це – можливості проведення, в межах роботи гуртка, операційних днів для студентів, допомога в супроводі пацієнтів, наукова робота з хірургічної проблематики. Продемонстроване обладнання (фантоми, тренажери й інше), яке дозволяє відпрацювати практичні навички з виконання базових хірургічних маніпуляцій, лапароскопії тощо.

Щиро вдячні причетним до цього заходу керівництву і робітникам медичного центру «Код здоров’я», співробітникам кафедри хірургії, ендоскопії, отоларингології, реконструктивної хірургії та променевої діагностики і студентам-медикам ДНМУ, які прагнуть працювати і розвивати медичну галузь у місті Маріуполь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *