Викладачі і студенти медичного факультету №3 ДНМУ провели пізнавально-розвиваючу зустріч з вихованцями початкової школи № 36 м. Маріуполя

Цікаву й пізнавальну зустріч з вихованцями КЗ “Початкова школа № 36 – школа повного дня Маріупольської міської ради Донецької області ” провели викладачі (Мікрюкова Н.Г., Федотов О.В.) та студенти (Калюжна Вікторія, Єлисєєва Олена, Сулім Олександр) медичного факультету №3 ДНМУ.

Презентація і бесіда були спрямовані на обговорення важливої, в тому числі і з медичної точки зору, теми особистої гігієни та особливостей статевого розвитку дітей. Звернута увага на те, що під особистою гігієною розуміють сукупність гігієнічних правил, які сприяють зміцненню та збереженню здоров’я людини, збільшенню тривалості її активного життя. Вона включає правила гігієнічного утримання тіла, порожнини рота, статевих органів, а також користування взуттям, білизною, одягом, тощо. Підвищенню стійкості організму до різних несприятливих факторів, пристосуванню людини до навколишнього середовища також сприяють правильне харчування, гартування, фізкультура, регулярні заняття зарядкою та інші гігієнічні заходи.

Завершили зустріч цікаві питання вихованців, на які були дані професійні відповіді і роз’яснення викладачів і студентів нашого ЗВО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *