На медичному факультеті №3 ДНМУ відбулася заключна частина студентського Дня науки під гаслом “Сильний вектор у науці”

19 березня відбулася заключна частина студентського Дня науки під гаслом “Сильний вектор у науці”. Ця зустріч була відповіддю чоловічої половини нашого медичного ЗВО на нещодавній дебют цього заходу під гаслом “Жінки в науці”. Організатором виступили Науковий сектор студентського самоврядування та декан медичного факультету №3 ДНМУ.

Захід пройшов у змішаній формі: доповідачі, голова сектору та декан факультету, Федотов Олег Валерійович знаходилися в навчальній аудиторії, а слухачі були присутні онлайн, за допомогою платформи Google Meet.

Теми доповідей були дуже різноманітними і доповнювалася наочною презентацією:

1. “Вплив вітамінного комплексу «Омега-3» на показники функціонального стану організму мешканців м. Маріуполь”, доповідач Дитюк Дмитро, 4 курс.

2. “Поширення вірусу кору серед населення м. Маріуполя в різних вікових категоріях”, доповідач Агєєв Ілля, 4 курс.

3. “Кетони як джерело енергії. Кетогенна дієта з точки зору доказової медицини”, доповідач Іванов Владислав, 1 курс.

4. “Синдром Клайнфельтера”, доповідач Іваненко Олександр, 2 курс.

Представлені наукові роботи дуже зацікавили слухачів, яких було близько сотні, та викликали справжній шквал запитань і численні дискусії.

Наукова діяльність є важливою складовою життя нашого університету, допомагаючи студентам професійно розвиватися та відпрацьовувати комунікаційні та робочі навички. Тому з нетерпінням очікуємо наступних заходів від наукового сектора та сподіваємося, що ще більша кількість наших студентів долучиться до наукової роботи!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *