Подяка студентам медичного факультету №3 ДНМУ, які працюють у відділеннях для надання медичної допомоги пацієнтам з підозрою та підтвердженим діагнозом на COVID-19

В деканат медичного факультету №3 ДНМУ надходять численні запити від медичних установ на працевлаштування наших старшокурсників та випускників. Це особливо актуально в теперішніх непростих умовах запобігання поширенню та лікування хворих з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Як наслідок таких звернень, багато хто зі студентів-медиків ДНМУ працевлаштовані. І тут важливо знати про їх професійне становлення та актуальність теоретичних знань, отриманих в університеті. Дуже цінними є відгуки про наших студентів від адміністрації та фахівців медичних закладів, де вони працюють.

У зв’язку з цим, наводимо відгук Жмелюк Владислава Геннадійовича – фахового лікаря хірурга, асистента кафедри хірургії, ендоскопії, отоларингології, реконструктивної хірургії та променевої діагностики ДНМУ про студенток, які сумлінно працюють в КНП “Маріупольська міська лікарня №9”.

Мамедова Ельміра 5 курс, чергує вже не перший місяць в реанімаційному відділенні, де перебувають хворі в тяжкому та критичному стані, зарекомендувала себе як сумлінний, відповідальний працівник.

Болобан Ганна 6 курс, працює в терапевтичному відділені, яке було перепрофільовано для лікування пацієнтів на коронавірусну хворобу, з самого початку пандемії, з найважчих часів для нашого лікувального закладу. Вносить великий вклад в лікувальний процес, дуже активний, відповідальний працівник.

Пишаємося нашими студентами, дякуємо за сумлінну працю, бажаємо подальшого професійного зростання!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *