Чергове засідання СНГ фізичної культури та спорту на медичному факультеті №3 ДНМУ

23 квітня на нашому факультеті відбулося четверте засідання СНГ фізичної культури та спорту, яке було присвячено проблемі застосування в спорті заборонених речовин.

Захід пройшов у дистанційній формі за присутності близько 30 студентів-медиків факультету, активу гуртка, Якушевського В.О. – старшого викладача кафедри фізичного виховання і Михайленко В.В. – асистента кафедри загальної та біоорганічної хімії №1.

У програмі засідання були:

1. Вступна доповідь на тему “Допінг: історія і сучасність”, доповідачі: Чекалов Іван та Ратушняк Олена (4 курс).

2. Презентація теми “Застосування знеболюючих і стимулюючих засобів у спорті”, доповідач Чеботок Анастасія (2 курс).

3. Доповідь на тему “Анаболічні стероїди та їх вплив на організм людини”, доповідач Юрченко Артем (4 курс).

4. Доповідь на тему “Діуретики та спорт”, доповідач Софія Коваленко (4 курс).

5. Заключна доповідь на тему “Пептидні гормони в спорті”, доповідач Єременко Артем (4 курс).

Представлені цікаві матеріали й знання були активно обговорені, що підкреслило їх наукове і практичне значення в майбутній діяльності медичних фахівців.