На медичному факультеті №3 ДНМУ відбувся Травневий літературний вечір

Весняні свята цього року переважно зосереджені у травні. Їм і був присвячений відповідний творчий захід, організований сектором організації дозвілля та морально-етичного виховання студентського самоврядування медичного факультету №3 ДНМУ (голова – Кіріцева О.А.).

Перша частина літературного вечора була присвячена Великодню, який святкують у всьому світі. Назвати цей день рядовим святом було б неправильно, адже воно вважається культовою подією світової історії і головним днем у році для всіх християн. Свято прийнято наповнювати добрими справами, чимало обрядів і традицій в Україні пов’язане з ним, воно символізує надію на пробудження й подальший розвиток – це й відобразилось в онлайн піснях, віршах і розповідях студентів-медиків різних курсів нашого університету.

Так вже сталося, що не тільки життєстверджуючі свята, а й сумні дати є невід’ємними сторінками нашої історії. Друга частина літературного заходу була присвячена військовій медицині й медикам на війні. Історичні факти, розповіді й презентації студентів довели: складно переоцінити внесок медиків в перемогу у військовий час. Кожен з них, не шкодуючи себе, намагався докласти максимум зусиль і робить все зараз, щоб прогнати загарбників з рідної землі й фахово реалізувати свою гуманну місію.

В якості висновка проведеного літературного вечора, можемо ствердно сказати, що весна і любов наповнюють людське життя смислом, перетворюють сіру буденність на свято, а професії лікаря, військового, вчителя й хлібороба є найважливішими у розвитку суспільства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *