Студенти і викладачі медичного факультету №3 ДНМУ взяли участь у святкових заходах з нагоди Дня Європи у м. Маріуполь

День Європи – свято, що відзначається 5 травня Радою Європи та 9 травня Європейським Союзом, а також офіційно в Україні щорічно у третю суботу травня. Це особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура.

У м. Маріуполь на День Європи підготовлено й реалізовано низку пізнавальних і святкових заходів. В них взяли активну участь мешканці і гості міста. Зокрема, команда студентів медичного факультету №3 ДНМУ разом з командами вихованців інших ЗВО міста змагалася у вікторині з нагоди святкування Дня Європи. Подія відбувалася 15 травня на території театрального скверу м. Маріуполя. Не зважаючи на складні питання вікторини, не по весняному жарку погоду, наші студенти показали гарні знання з історії сучасного світу й зайняли почесне друге місце у змаганні зі своїми однолітками.

Вітаємо і пишаємося нашими найкращими студентами! Бажаємо успіхів у здобутті професії медика – найбільш затребуваної і шанованої у світі. Об’єднаємо наші зусилля для впровадження європейських цінностей і зміцнення дружби та миру в нашій країні, в Європі та у всьому світі. Зі святом!