Кардіохірурги інституту Амосова приїхали до Маріуполя, де провели плановий прийом для дітей з захворюванням серця і фахову зустріч зі студентами і викладачами медичного факультету №3 ДНМУ

Наприкінці цього тижня до Маріуполя вже в 12 раз завітали провідні лікарі з Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Амосова, які в Маріупольському територіальному медичному об’єднанні здоров’я дитини і жінки провели плановий прийом для дітей з захворюванням серця.
Пацієнти отримали висококваліфіковану допомогу і необхідні рекомендації. Для них проводили моніторування та УЗД серця. Визначали пороки, які підлягають оперативному лікуванню. Давали консультації для прооперованих дітей, у яких вже є захворювання серця. Для надання допомоги фахівці НІССХ ім. М. Амосова НАМН України привезли своє обладнання.

Не зважаючи на значне навантаження і прийом до останнього пацієнта, Сіромаха Сергій Олегович – головний лікар НІССХ ім. М. Амосова НАМН України к. мед. н., заслужений лікар України здійснив змістовну зустріч зі студентами і викладачами медичного факультету №3 ДНМУ.
Учасники зустрічі з високою зацікавленістю ознайомилися й обговорили презентації тем від Сергія Олеговича:

  1. Кардіохірургія. Минуле. Сьогодення. Майбутнє.
  2. Вроджена вада серця. Від вироку до здорового довголіття.
  3. Акушерська кардіологія та кардіохірургія – тренд сучасної доказової медицини.

Представлений матеріал доповідей супроводжувався унікальними авторськими ілюстраціями (світлини, відео) та аналізом (графіки, діаграми). Про високу зацікавленість до цього першого за фаховим рівнем, масштабністю і значущістю для студентів-медиків заходу, свідчить й професійна дискусія на його завершенні. До того ж, у присутніх студентів і викладачів була можливість обговорити з Сергієм Олеговичем питання продовження навчання в інтернатурі, аспірантурі та здійснення інших форм співпраці з НІССЧ ім. М. Амосова НАМН України.
В завершення, зазначимо, що цей науковий захід на нашому факультеті присвячений Дню медичного працівника, який ми будемо цього року відзначати 20 червня.
Щиро дякуємо Сіромаха Сергію Олеговичу – головному лікарю НІССХ ім. М. Амосова НАМН України, к. мед. н., заслуженому лікарю України за високопрофесійну зустріч, представлену унікальну науково й практично цінну інформацію про новітні технології в кардіохірургії!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *