СЕКТОР ВОЛОНТЕРСЬКОЇ І ГРОМАДСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

СЕКТОР ВОЛОНТЕРСЬКОЇ І ГРОМАДСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ: підводимо підсумки роботи студентського активу медичного факультету №3 ДНМУ в другій половині 2020-2021 навчального року

У перекладі з французької “Волонтер” – це людина-доброволець. Людина, яка має звичку піклуватися про ближніх людей, допомагаючи їм абсолютно добровільно і без будь-якої вигоди (користі). А нагорода за це – подяка і вдячність людей, яким надана суттєва допомога. Крім цього, волонтери отримують корисні знання, нові знайомства, спілкування з людьми різних доль.

Відзначаємо активних студентів – наших чемпіонів, які досягли найвищих показників не тільки в навчанні, а й в волонтерській і громадській роботі (голова сектору МФ №3 – МОСТОВА НАТАЛЯ, 4-й курс):

БУДЗ РУСЛАНА, 2-й курс
ЗІБРОВА ВЛАДА, 1-й курс
ЗИКОВА АНАСТАСІЯ, 2-й курс
КОЗМІРІДІ МАРІЯ, 2-й курс
КОМЕНДАНТ МАРИЯ, 5-й курс
ЛЄЙБІНА ОЛЬГА, 1-й курс
РЕЙХАРДТ ОЛЕНА, 5-й курс
РУСС АНАСТАСИЯ, 5-й курс
САМБОРСЬКИЙ АНДРЕЙ, 1-й курс
СЕРГІЄНКО КАТЕРИНА, 2-й курс
ХАРАБУГА ТЕТЯНА, 4-й курс

Дякуємо! Бажаємо Вам і надалі досягати всебічних успіхів, спрямованих на розвиток нашого університету!