ПИШАЄМОСЯ НАШИМИ СТУДЕНТАМИ: на адресу медичного факультету №3 надійшов Лист-подяка на Чорнобривець Сергія Андрійовича

Будь яке теоретичне навчання потребує практичного втілення, перевірки й закріплення в професійній діяльності. Особливо це важливо для студентів-медиків, які під час свого навчання і канікул знаходять можливість попрацювати в медичних закладах.

Дуже приємно, коли на адресу медичного факультету №3 ДНМУ приходять відгуки, листи-подяки – реакція на практичну діяльність наших вихованців.

Наводимо частину Листа-подяки на Чорнобривець Сергія Андрійовича, студента 4-го курсу ДНМУ: «Адміністрація ПУ «ПЗОВ «Брусіно» вдячна за небайдуже ставлення до проблем оздоровлення дітей, які потребують цілодобового медичного обслуговування. Дякуємо за професіоналізм, щире та чуйне ставлення до кожної дитини, за готовність допомогти, за турботу і ласку, за тепле відношення, за терпіння і організованість в роботі. Завдяки плідній роботі Вашого студента ми досягаємо наших загальних поставлених цілей і завдань. Для нас Сергій Андрійович є надійним, талановитим і розумним співробітником.»

Дякуємо і бажаємо подальшого професійного становлення!