Зустріч ректора з студентами

Другого вересня на факультеті №3 Донецького національного медичного університету відбулася зустріч студентів із ректором – професором Петром Геннадійовичем Кондратенко.
На зустрічі були розглянуті важливі питання щодо покращення умов навчання та проживання у гуртожитках студентів університету.
Студенти ставили питання з приводу ліцензування, акредитації та переведення на інші факультети, організації харчування та гардеробної кімнати. Було наголошено на тому, що нікого з наших студентів переводити до інших факультетів не будуть, вони продовжать навчання у своїх філіалах. Ректор ДНМУ Кондратенко Петро Геннадійович та декан медичного факультету №3 Розенко Олег Володимирович зацікавлені у тому, аби студенти ДНМУ мали якісні умови навчання.
Ректор П. Г. Кондратенко заявив що розвиток медичного факультету № 3 є одним із пріоритетних в діяльності. Крім цього, уже зараз планується запрошувати до м. Маріуполя іноземних студентів.
Наприкінці зустрічі Петро Геннадійович привітав студентів з початком навчального року, побажав успіхів та звернув увагу, що й надалі плануює зустрічатися зі студентами для обговорення та вирішення різних організаційних питань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *