Міжнародний конкурс інновацій «PRIX EIFFEL»

Студентка групи 301 третього курсу медичного факультету №3 Харасахал Ольга повернулась з Міжнародного конкурсу інновацій «PRIX EIFFEL», який відбувся у місті Ліон (Франція). Змагання науковців проводилось в рамках Міжнародної виставки «Глобальні індустрії» 5-10 вересня 2021 року. Ольга отримала золоту медаль у своїй секції з доповіддю «Апарат для обробки крові для комплексної діагностики онкологічних захворювань». Цей апарат є власною розробкою студенки і вже викликав інтерес багатьох фахівців в області медицини.
Декан медичного факультету №3 доцент Розенко Олег Володимирович привітав Ольгу з нагородою. Викладацький склад та студентське самоврядування медичного факультету № 3 пишається її славетними успіхами та бажає подальших наукових здобутків.