Волонтерський сектор ДНМУ

Волонтерський сектор медичного факультету № 3 є постійним учасником благодійної акції щодо допомоги безпритульним тваринам. Студенти відвідують МКП «Щасливі тварини», купують їжу та необхідний для тварин посуд. 8 жовтня представники Волонтерського сектору ДНМУ та інши студенти знову відвідали притулок, де ім розповіли про нових тварин, їх історію та причини появи. Після цього волонтери отримали можливість доторкнутися до пухнастиків, пограти з ними. Керівництво МКП «Щасливі тварини» висловило подяку студентам медичного факультету № 3 Чекалову І.В. та Ратушняк О.А. за небайдужість до безпритульних тварин та постійну допомогу.Планується й надалі допомагати братам нашим меньшим в їх нелегкій боротьбі за життя. Будьмо добрішими разом!