Презентації про необхідність вакцинації

Хто, як не студенти медичних університетів мають знищувати міфи, які іноді так недоцільно крутяться навколо коронавірусу та мають бути обізнані в актуальній інформації щодо COVID-19 та вакцинації?
У зв’язку з високим зростанням кількості захворюваних на коронавірусну інфекцію COVID-19, необхідністю проведення протиепідемічних заходів та своєчасного щеплення та з метою отримання достовірної інформації щодо систематизації вже наявних знань на базі медичного факультету № 3 ДНМУ, викладачами кафедр були проведені для студентів усіх груп мультимедійні презентації про необхідність вакцинації, як основного запобіжника поширення коронавірусної інфекції. Презентація єдиного формату містила в собі світову статистику, характеристику штамів та мутацій, діагностику, інформацію про типи вакцин і їх клінічні особливості, схему вакцинації та протипоказання.