Студенти медичного факультету №3 ДНМУ взяли участь у студентському дебатному турнірі «Країна починається з тебе», що проводився в два етапи в рамках Дня студента.

Це чудова можливість зміцнити зв’язки зі студентами інших закладів вищої освіти, розвинути навички публічного виступу і критичного мислення, навчитися знаходити конструктивні рішення проблем на рівні міста та країни. Честь нашого університету відстоювала команда «Мы мед, а вы нет». Члени команди Самборський Андрій, Дузь Світлана (2 курс спеціальність «Медицина»), Іваненко Олександр (3 курс спеціальність «Медицина») та Ліхачов Владислав (1 курс спеціальність «Стоматологія») підготували яскраві роботи, детально висловили суть рішення завдання, акцентуючи увагу на нових наукових підходах, трактуванні того чи іншого факту, події. Наша команда продемонструвала згуртовану роботу та за результатами І відбіркового етапу достроково пройшла у півфінал студентського дебатного турніру «Країна починається з тебе». Дякуємо всім учасникам та організаторам за проведення культурно-освітнього заходу!