Всеукраїнський семінар-тренінг “Совість є Надія України”

Участь студентки медичного факультету №3 ДНМУ у Всеукраїнському семінарі-тренінгу “Совість є Надія України”
Школа політичного розвитку «Молодь TуT» (м. Суми) з 16.12.21 по 19.12.2021 провела семінар-тренінг, метою якого стало формування громадської позиції молоді шляхом ознайомлення з процесами державотворення, механізмами функціонування і взаємодії інститутів політичної системи, діяльністю органів державної влади місцевого самоврядування.
Представницею нашого університету стала студентка 3 курсу Кіріцева Олександра. Вона розповіла про роботу студентського самоврядування ДНМУ, отримала цікавий досвід про роботу студентських рад інших університетів та дізнавалася про цікаві кейси, які можна запровадити у нашому університеті.
Також Олександра брала активну участь у панельних дискусіях на теми: обговорення законопроекту «Про студентські ради»; “Можливості молоді. Український молодіжний фонд. Розвиток молодіжної інфраструктури в регіонах”; “Формування громадянської, національної та культурної ідентичності української молоді”; “Медіаграмотність молодіжного середовища, ораторське мистецтво та блогерство” та ін.
Щиро дякуємо активній молоді за зацікавленість у заходах Всеукраїнського рівня!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *