Cтуденти Донецького національного медичного університету факультету №3 взяли участь у турнірі з боулінгу, присвяченому Дню студента

❗️29.01.2022❗️студенти Донецького національного медичного університету факультету №3 взяли участь у турнірі з боулінгу, присвяченому Дню студента. Захід проходив серед університетів міста Маріуполь на базі ТРЦ «ПортСіті».

Честь Донецького національного медичного університету відстоювала команда «Мы мед, а вы нет», до якої було залучено студентів 2 та 3 курсу спеціальності «Медицина»:

-Самборського Андрія👨🏻‍💼

-Букіна Іллю 👨🏻‍💼

-Дузь Світлану🤵🏼‍♀️

-Іваненко Олександра🤵🏻

Учасники продемонстрували згуртовану роботу й жагу до перемоги. За результатами змагань отримали найбільшу кількість балів і впевнено посіли I місце🥇 та отримали приємні подарунки від спонсорів. 🎁 Це була чудова можливість зміцнити зв’язки зі студентами інших закладів вищої освіти та спробувати себе у новій галузі діяльності. Гравці відкрили для себе нові знайомства та в процесі запальної гри обмінялися досвідом один з одним.

Дякуємо всім учасникам й організаторам за проведення культурно-освітнього заходу. Бажаємо натхнення та подальшого розвитку!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *