Всесвітній день боротьби з онкологічними захворюваннями

❗️04 лютого відзначається Всесвітній день боротьби з онкологічними захворюваннями.❗️ З ініціативи Волонтерського сектору медичного факультету №3 ДНМУ наші студенти підготували та провели профорієнтаційні лекції для учнів ЗОШ №26 міста Маріуполь за темою: “Онкологічні захворювання як медико-соціальне явище”. Зустріч відбулася на онлайн платформі Google-meet. Литвиненко Світлана (1 курс спеціальності “Медицина”), Дузь Світлана, Янгічер Наталія (2 курс спеціальності “Медицина”) й Хмеленко Олександр (5 курс спеціальності “Медицина”) підготували змістовні доповіді та яскраві тематичні презентації і допомогли всім присутнім розібратися у питанні діагностування та запобігання розвитку новоутворень в організмі людини. Студенти окремо звернули увагу на сучасні методи боротьби з онкологічними захворюваннями та виділили головні природні та антропогенні чинники, що призводять до раку. Слухачів дуже захопила ця галузь медицини, кожен з присутніх здобув величезну порцію нових знань та натхнення до подальшого вивчення розглянутого питання. Щиро дякуємо нашим студентам за якісну організацію, плідну роботу та небайдужість до актуальних проблем суспільства!